КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді пікетували недобросовісних роботодавців

0

18 березня, профспілка «Трудова солідарність» провела акцію протесту проти невиплати заробітної плати працівникам кіровоградського закладу «Паризький дворик», передає «Перша елкетронна».

На вікнах кафе було розклеєно листівки з написами «Стоп, мошенники», «Здесь не платят зарплату». Цією акцією профспілкові активісти мають на меті вплинути на керівництво «Паризького дворика» та захистити працівників від шахрайських дій власників кафе - повідомляє прес-служба незалежної профспілки «Трудова солідарність».

За останні декілька місяців до профспілки звернулися семеро працівників закладу «Паризький дворик». Вони повідомили, що протягом 2014 року з ними так і не було офіційно оформлено трудові відносини. Їм систематично не виплачували заробітну плату. Активісти профспілки надіслали листа керівникам закладу, але його було проігноровано.

Ситуація так і не змінилася, тому «Трудова солідарність» була змушена написати відповідні звернення до прокуратури та податкової інспекції. 10 березня від прокуратури було отримано повідомлення про початок досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом грубого порушення законодавства про працю.

На даний час активісти профспілки чекають на відповідь від податкової інспекції та остаточного рішення прокуратури. З лідером «Трудової солідарності» Віталієм Махиньком уже зв’язався власник приміщення, у якому знаходиться «Паризький дворик». Чоловік обурений поведінкою орендарів і пообіцяв зі свого боку всіляко посприяти виплаті зарплати працівникам закладу.

Інформація за темами: Трудова солідарність, робота

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus