КРОПИВНИЦЬКИЙ

Суд остаточно забрав у Лозінського угіддя і повернув Кіровоградському обллісгоспу

0

Господарський суд Києва рішенням від 22.02.10 визнав незаконним і скасував рішення Кіровоградської обласної ради від 21.03.08 № 424 «Про надання мисливських угідь у користування ТОВ «Мисливське господарство «Голованівське»», визнав недійсним договір про умови ведення мисливського господарства від 01.08.2008 та зобов’язав повернути спірні мисливські угіддя Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури, текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

Господарським судом Києва задоволено позов Генеральної прокуратури України в інтересах держави щодо незаконного набуття товариством з обмеженою відповідальністю «Мисливське господарство «Голованівське»», права на користування мисливськими угіддями загальною площею 26,4 тис. га.

Суд погодився із доводами Генеральної прокуратури про порушення вимог законодавства при наданні вказаному товариству мисливських угідь у користування, зокрема передачі мисливських угідь за відсутності згоди більшості землевласників та землекористувачів, на території ділянок яких знаходяться спірні мисливські угіддя, а також на підставі погоджень неуповноважених посадових осіб сільських рад.

Рішенням від 22.02.10 господарський суд м. Києва визнав незаконним і скасував рішення Кіровоградської обласної ради від 21.03.08 № 424 «Про надання мисливських угідь у користування ТОВ «МГ «Голованівське», визнав недійсним договір про умови ведення мисливського господарства від 01.08.2008 та зобов`язав повернути спірні мисливські угіддя Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Нагадаємо, 24 липня Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора області на п.2 рішення ради 15-ї сесії від 21 березня 2008 року №424 «Про надання мисливських угідь у користування «ТОВ «ТОВ «Мисливське господарство «Голованівське».

Згодом обласна державна адміністрація рекомендувала Кіровоградській обласній раді передати Голованівській та Ульянівській районним організаціям Українського товариства мисливців і рибалок лісові угіддя площею 26 тисяч гектарів, господарем яких вважається колишній народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський.

Віктор Лозінський наразі знаходиться у міжнародному розшуку за підозрою у вбивстві.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus