КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді відбувся День юного машинобудівника

0

У кращих традиціях найпотужніші кіровоградські машинобудівні підприємства «Гідросила» та «Червона Зірка» цього року до професійного свята – Дня машинобудівника – подарували усім дітям міста велике свято у Денропарку.

У нинішньому році концепція дитячого свята була обрана невипадково, адже сучасні діти набагато краще володіють комп`ютерною мишкою, ніж слюсарними інструментами. Дехто навіть ніколи не бачив, як саме виробляється та чи інша техніка. Тому 27 вересня на центральній площі Дендропарка дітям було презентовано роботу сучасного токарного металообробного центру, на якому в режимі «on-line» спеціалісти заводу «Гідросила» виготовляли унікальні іменні подарунки.

На тому ж майданчику, біля атракціону «Автодром», пройшла виставка сучасних сівалок виробництва заводу «Червона Зірка», невід’ємною частиною якої була експозиція відреставрованих фотографій заводу Ельворті.

Поруч з рестораном «Арка» було облаштовано міні-кінотеатр, у якому гостям свята презентували відеоролики про роботу сівалок «Червоної Зірки» разом з обробкою металу на сучасних металообробних станках на «Гідросилі».

Розважальний блок представлено насиченою концертною програмою. Діти побачили театралізовану шоу-казку, у рамках якої було безліч конкурсів на машинобудівну тематику.

Гостей свята (дорослих і дітей) «гідросилівці» пригощали фірмовою стравою – млинцями, а «червонозорівці» - кашею і чаєм.

І головне, всі дитячі атракціони під час проведення святкових заходів – були БЕЗПЛАТНИМИ для дітей до 12 років.

Прес-служба ВАТ «Гідросила» та ВАТ «Червона Зірка»

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus