КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора на передачу угідь Лозінському

0

Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора області на п.2 рішення ради 15-ї сесії від 21 березня 2008 року №424 «Про надання мисливських угідь у користування «ТОВ «ТОВ «Мисливське господарство «Голованівське».

Рішення прийнято на 25 сесії ради сьогодні, 24 липня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com». 

За рішення про відхилення протесту проголосувало 56 із 68 зареєстрованих у сесійній залі.

Водночас рішення передбачає, що, з огляду на рішення державної екологічної інспекції про тимчасову заборонену (зупинення) спеціального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське», облдержадміністрація спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства надасть пропозиції щодо подальшого використання мисливських угідь, які надані в користування ТОВ МГ «Голованівське».  

Заступник прокурора області Леонід Лахтюк під час виступу на сесії зазначив, що протест винесено після перевірки документів, які були підготовлені Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, а також подання ОДА на сесію облради. За його словами, під час перевірки виявлено низку порушень законодавства, зокрема, відсутні погодження на передачу в користування Ульяновської та Голованівської райдержадміністрацій, як власників державних земель, які не перебувають в межах сільських та селишних рад, відсутні більшість погоджень власників та користувачів земельних ділянок (паїв). 

Відповідаючи на питання депутатів щодо того, чому перевірки проведені лише зараз, заступник прокурора області зазначив, що отримане прокуратурою рішення №424 не містило порушень, до того ж, жодного звернення депутатів до прокуратури з цього приводу не було. Тому лише після відомих подій в угіддях а також після перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства користувачем мисливських угідь ТОВ МГ «Голованівське» на вимогу ГПУ ретельні перевірки документації проведено і винесено протест.

Як повідомляв «Кіровоград.proUA.com», у пункті 2 зазначеного рішення сказано: «Надати мисливські угіддя загальною площею 26400 га у користування строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю “Мисливське господарство “Голованівське” з правом ведення мисливського господарства і користування тваринним світом у межах сільських та селищної ради, зазначених у додатку».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus