КРОПИВНИЦЬКИЙ

Підприємства Кіровограда у січні спрацювали на збиток

0

Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування підприємств міста Кіровограда за січень 2009 року склав 11,5 млн. грн. збитку проти 22,5 млн. грн. прибутку за аналогічний період попереднього року.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у Головному управлінні статистики у Кіровоградській області.

Майже дві третини підприємств та організацій Кіровограда спрацювали з прибутком від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 13,9 млн. грн. Найбільші суми прибутку від звичайної діяльності до оподаткування мали промислові підприємства міста, зокрема підприємства переробної промисловості, які отримали 4,2 млн. грн. прибутку переважно за рахунок підприємств целюлозно-паперового виробництва та підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Підприємства торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку одержали 3,5 млн. грн. прибутку за рахунок діяльності підприємств оптової торгівлі і посередництва в оптовій торгівлі.

Частка прибуткових підприємств переважала по таких видах економічної діяльності, як фінансова діяльність (85,7%), торгівля; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (70,4%), будівництво (60%).

Більше третини підприємств міста за січень спрацювали зі збитком від звичайної діяльності до оподаткування у сумі 25,4 млн. грн.  Переважаюча частина цього збитку припала на підприємства промисловості. Особливо кризові явища вплинули на роботу підприємств машинобудування, ремонту та монтажу машин та устаткування, які одержали майже половину збитку промислових підприємств міста.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus