КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Знам’янському районі ледь не вкрали 47 гектарів землі

0

Батькові одного з фермерів Знам’янського району незаконно передано у приватну власність земельну ділянку площею 47,0 га, чим заподіяно державним інтересам тяжких наслідків на загальну суму  480 426, 95 грн.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Так, відповідно до розпорядження голови Знам’янської райдержадміністрації зареєстровано фермерське господарство «Касапенко».

На підставі рішення виконавчого комітету Знам’янської районної ради голові цього господарства надано земельну ділянку із земель запасу у постійне користування площею 47,0 га, розташованих на території Макариської сільської ради. Крім того, фермеру видано державний акт на право постійного користування.

У подальшому, на підставі заяви голови фермерського господарства виконавчим комітетом Знам’янської районної ради надано згоду на переоформлення селянського господарства «Касапенко» загальною площею 47,0 га, на  батька цього фермера.

Однак, в порушення вимог закону службовими особами Знам’янського районного відділу земельних ресурсів, достовірно знаючи про умови та порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення селянського господарства, без виготовлення проекту відведення земельної ділянки та прийняття відповідного рішення Знам’янською районною радою, в грудні 2000 року виготовили державний акт на право приватної власності на землю, куди внесли завідомо неправдиву інформацію про те, що нібито на підставі рішення сесії Знам’янської райради батькові цього фермера передано у приватну власність земельну ділянку площею 47,0 га, яка розташована на території Макариської сільської ради для ведення фермерського господарства.
 
За вказаним фактом міжрайонною прокуратурою стосовно службових осіб відділу земельних ресурсів у Знам’янському районі  порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України. Досудове слідство триває.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus