КРОПИВНИЦЬКИЙ

Луценко проти підвищення лімітів швидкості автомобілів у населених пунктах

0

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко категорично проти підвищення лімітів швидкості руху автомобілів у населених пунктах.
Про це він заявив після наради з дільничними інспекторами, коментуючи відповідну ініціативу уряду, повідомляє кореспондент «proUA».

«Я категорично проти, щоб в місті можна було гасати 110 км/год. Минулого року 15 тисяч потрапили в лікарню в результаті наїзду з перевищенням швидкості. Підставити 15 тисяч під смерть тільки тому, що пані Кужель хоче догодити певним категоріям автомобілістів, я не згоден», - сказав Луценко.

Водночас він сказав, що міліція готова переглянути ліміти на швидкість на трасах поза населених пунктів. «Ми внесемо пропозиції про збільшення дозволених лімітів швидкості на трасах без населених пунктів», - сказав Луценко.

Також міністр запевнив, що наразі вже ведеться робота щодо усунення несправедливо встановлених дорожніх знаків. «Звичайно, всі пастки із нібито забутими знаками будуть ліквідовані. На це міліція готова реагувати максимально» , - запевнив міністр.

Коментуючи повідомлення прес-служби уряду про те, що уряд зняв необ’єктивні швидкісні обмеження на автодорогах, Луценко сказав: «Такого рішення уряду ще немає, є тільки рамкове рішення , яке вимагає від нас внести в установленому порядку рішення про зміни правил дорожнього руху, а особливо його швидкісного режиму».

Нагадаємо, раніше прес-служба уряду повідомила, що Кабмін зняв необ’єктивні швидкісні обмеження на автодорогах, внесши відповідні зміни до Правил дорожнього руху.

Зокрема, згідно з повідомленням прес-служби, змінами до ПДР передбачено, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 км/год., у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках – 80 км/год., у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках руху та встановлений бетонний або інший відбійник – 90 км/год.

Транспортним засобам (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, яким керують водії зі стажем до 2 років)

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus