КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська область вшанувала Шевченка

0

Голова ОДА Василь Моцний привітав учасників мітингу до 195-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка вчора, 9 березня.

Про це повідомляється на офіційному сайті ОДА.

«Тарас Шевченко – явище велике й вічне, невичерпне і нескінченне. Волею історії він невід’ємний від України. Його твори і сьогодні відгукуються на нові болі і думки. Ми і нині переживаємо нелегкі часи. Ми тяжко шукаємо істину, правду, справедливість. Але маємо пам’ятати, що ми завжди на шляху до великого Тараса – тож маємо сповідувати його перший і останній заповіт – Любити свою Україну і молити за неї Господа», - наголосив Моцний.

Участь у мітингу взяли також голова обласної ради Микола Сухомлин, виконуюча обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Світлана Негода, заступники голови облдержадміністрації Василь Сибірцев, Тетяна Дмитренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, молодь та студенти.

По закінченні урочистостей більшість учасників перейшли до обласного академічного музично-драматичного театру ім. Кропивницького, де літературно-музичною композицією продовжилося вшанування роковин Шевченка.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus