КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко похвастався, що за час його президентства українки стали більше народжувати

0

У Кривому Розі (Дніпропетровська обл.) Президент Віктор Ющенко взяв участь у відкритті реконструйованої під пологовий будинок міської лікарні №6, повідомили «proUA» у прес-службі Глави держави.

У своєму виступі на церемонії відкриття нового пологового будинку Ющенко наголосив, що це - значна подія і ще один крок у здійсненні державної політики з поліпшення демографічної ситуації в країні.

Президент підкреслив, що за останні чотири роки народжуваність в Україні зросла з 413 тисяч немовлят у 2004 до 510 тисяч у 2008.

Для цього, за його словами, з боку держави було докладено максимальних зусиль, зокрема, запроваджено програми підтримки молодих родин. Говорячи про програму виплати грошової допомоги при народженні дитини, Ющенко наголосив, що її аналогів немає в інших країнах. За його словами, розміри допомоги при народженні першої, другої і третьої дитини було збільшено для безпрецедентних для України розмірів (допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12 240 гривень – на першу дитину, 25 000 гривень – на другу дитину і 50 000 гривень – на третю та на кожну наступну дитину).

«Моя політика у цих питаннях в останні чотири роки завжди полягала у тому, щоб підняти статус кожної, особливо молодої родини», – сказав Ющенко.

Глава держави назвав успішними державні програми не лише з підтримки народжуваності, а й щодо усиновлення, підтримки багатодітних родин, дітей-інвалідів тощо.

Ющенко вручив новому пологовому будинку сертифікат та паспорти на рентгенівське діагностичне обладнання.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus