КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградка майже 2 роки жаліється на гральний зал під її квартирою. Безрезультатно

0

Мешканка Кіровограда Валентина Корнєєва майже 2 роки безрезультатно ходить по інстанціям зі скаргами на зал ігрових автоматів, що знаходиться під її квартирою по вул. 50 років Жовтня, 20.

Про це пише «Кіровоградська правда».

Зал ігрових автоматів знаходиться на першому поверсі житлового будинку, мешканці якого потерпають від шуму у вечірній та нічний час.

Спершу, коли бар тільки облаштовували, скаржниці обіцяли і ремонт зробити, і навіть гроші платити за шкідливість. Але жінка категорично відмовилась, оскільки перебуває в літах і квартира в неї однокімнатна.

Відстоюючи свої права, жителі будинку зібрали підписи та ходили по різних інстаціях. Там їм давали відповідь, що бар «самочинно реконструював приміщення колишнього магазину «Євродом» та здійснює його експлуатацію без прийняття актом Державної приймальної комісії».

Крім того, як сказано у відповіді прокуратури Кіровського району м.Кіровограда, дозвіл на утримання гральних автоматів цим підприємством закінчився.

У відповіді державної податкової інспекції у м. Кіровограді сказано, що «в результаті перевірки були описані та опечатані 24 гральні автомати, оскільки діяльність здійснювалась без відповідної ліцензії. Матеріали перевірки направлені до міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області».

Однак тепер бар перейшов на роботу в «підпільному» режимі.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus