КРОПИВНИЦЬКИЙ

Тепер «контрактником» можна стати з 18 років

0

Верховна Рада встановила, що 18-річний вік є мінімальним для добровільного вступу на службу в Збройні сили за контрактом.

За ухвалення в цілому внесеного Кабінетом Міністрів законопроекту № 2223 «Про внесення змін до деяких законів України» (про зміну в системі комплектування військ (сил) особовим складом) проголосували 248 депутатів при 226 необхідних.

Раніше мінімальний вік добровільного вступу на військову службу за контрактом складав 19 років.

Крім цього парламент вирішив, що військовослужбовці, що прослужили на терміновій військовій службі не менше 3 місяців; громадяни закличного віку, що мають вищу професійно-технічну або повну загальну середню освіту, і що не проходили термінову військову службу; військовозобов’язані, а також жінки, що не мають військових звань офіцерського складу у віці від 18 до 40 років можуть прийматися на військову службу за контрактом в рядовий, сержантський і старшинський склад.

Раніше законодавство визначало, що військовослужбовці термінової служби можуть перейти на контрактну службу, прослуживши не менше 6 місяців, а громадяни закличного віку, що не проходили термінову службу, мають право проходити військову службу за контрактом за наявності професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, міністр оборони Юрій Єхануров вважає реальним завершення переходу Збройних сил на контрактний принцип формування до 2016 року.

За матеріалами «Українських новин».
 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus