КРОПИВНИЦЬКИЙ

Вартість електроенергії для неекономних споживачів зросте втричі

0

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) з 1 квітня має намір примусити громадян, що використовують понад 400 кВт/год. електроенергії в місяць, платити в три рази більше за решту споживачів, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

Таким чином НКРЕ хоче понизити навантаження для промислових підприємств, яким енергія продається дорожче, ніж населенню.

Згідно розробленому проекту постанови НКРЕ «Про зміну тарифів на електроенергію, яка постачається населенню і населеним пунктам», з 1 квітня для домогосподарств, які щомісячно споживають понад 400 кВт/год., тариф буде підвищений в 3,14 рази, або на 52,04 коп./кВт/год. - до 76,4 коп./кВт/год.

За словами голови НКРЕ Валерія Кальченка, частка таких споживачів - близько 3%, або 600 тис. На них припадає 16% (4,6 млрд кВт/год.) від загального щорічного об’єму споживання електроенергії.

Таким чином, нова тарифна система дозволить енергогенеруючим компаніям щороку додатково одержувати 2,394 млрд. грн. «Людину просто зобов’яжуть оплачувати той об’єм електроенергії, який вона дійсно споживає, за тарифом, що покриває собівартість послуги. Одночасно знизиться навантаження на промисловий сектор, який розплачується за електроенергію за економічно обґрунтованими тарифами», - повідомив начальник відділу зі зв’язків з громадськістю НКРЕ Іван Слободянюк.

Учасники ринку неоднозначно сприйняли ініціативу НКРЕ. «Підвищення тарифу ні до чого хорошого не призведе. Серед таких споживачів - не тільки багаті люди, але і малозабезпечені. Їм важко платити за електроенергію в 3 рази дорожче», - вважає глава компанії «Центренерго» Євген Луговський.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus