КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Харкові подорожчало водопостачання – і все одно там дешевше, ніж у Кіровограді

0

Виконком Харківської міськради прийняв рішення про збільшення тарифів на послуги водопостачання і водовідведення сьогодні, 4 березня, передає «Харьков.proUA.com».

Новий тариф на водопостачання складає 1,97 гривні за куб. м, на водовідведення - 0,93 гривні за куб. м. Тарифи наберуть чинності з моменту опублікування рішення виконкому. Це має відбутися протягом 10 днів.

За словами заступника харківського міського голови – директора Департаменту економіки і комунального майна міськради Михайла Фатєєва, новий тариф на водопостачання покриває собівартість послуги на 74%, водовідведення – на 40%.

Як заявив харківський міський голова Михайло Добкін, прийнятих тарифів вистачить на виплату заробітної плати співробітникам КП «Вода» і КП «Харківкомуночиствод», оплату електроенергії, оплату податків і придбання мінімальної кількості витратних матеріалів. «Жодної копійки прибутку і на ремонт магістральних мереж у тариф не закладається. Це фінансуватиметься з міського бюджету», – відзначив мер.

Раніше тариф на водопостачання у Харкові складав 1,65 гривні за куб. м, водовідведення 0,45 гривень за куб. м.

Нагадаємо, тарифи на водопостачання і водовідведення у Кіровограді зросли на 28 і 56 копійок відповідно. Рішення вступає в дію з 1 квітня. Зараз кіровоградці платять за водопостачання 2,81 гривні за кубічний метр, за водовідведення – 1,73 гривні.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus