КРОПИВНИЦЬКИЙ

Держгірпромнагляд торік зафіксував 2 смертельні випадки на транспорті на Кіровоградщині

0

10 випадків виробничого травматизму, з яких 2 – смертельні, зафіксував Держгірпромнагляд на транспортних підприємствах у Кіровоградській області впродовж 2008 року.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в управлінні Держгірпромнагляду в Кіровоградській області.

Один смертельний випадок стався в Олександрії: водій транспортного засобу не впорався з керуванням і виїхав на бетонний монумент.

Ще один смертельний випадок зафіксовано у Кіровограді: під час проведення ремонтних робіт загинув стажист ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія».

За інформацією завідувача сектору організації державного нагляду за промисловою безпекою та охороною праці в машинобудуванні, на транспорті та у зв`язку Держгірпромнагляду України Петра Буряка, у 2008 році на підприємствах транспорту України смертельно травмовано 118 працівників (у 2007 році – 108).

Зокрема, у березні 2008 року судно «Нефтегаз-67» зіткнулося в Красному морі з балкаром «Яохай», що призвело до загибелі 18 працівників ДАК «Чорноморнафтогаз».

У квітні 2008 року  під час заходу на нафтову вишку ДАК «Чорноморнафтогаз» сталося падіння гелікоптеру Ми-8, внаслідок чого загинули 3 члена екіпажу гелікоптера.

Водночас, відзначив Буряк, на підприємствах автомобільного транспорту знижено смертельний травматизм на виробництві. На підприємствах автомобільного транспорту у 2008 році на виробництві загинуло 44 працівники, що на 3 смертельних випадків менше ніж у 2007 році.

Всього посадовими особами Держгірпромнагляду України у 2008 році на підприємствах транспорту проведено 118 комплексних та понад 11 тисяч оперативних перевірок. Призупинено біля 12 тисяч  видів робіт і експлуатацію об`єктів.

За порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності 6130 працівників,  з них 1754 – керівників підприємств.

Нагадаємо, фахівці теруправління Держгірпромнагляду по Кіровоградській області минулого року закрили 4315 небезпечних об`єктів, одиниць обладнання, машин та робіт у регіоні.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus