КРОПИВНИЦЬКИЙ

19-річна дівчина з Кіровоградщини організувала «інтим-готель» в Одесі

0

Міліція Одеси виявила, що 19-річна уродженка Кіровоградської області  працювала адміністратором готелю, у якому не було відповідних регістраційно-дозвільних документів та надавалися інтимні послуги.

Про це повідомила прес-служба УМВС України.

У лютому в кількох одеських інтернет-видань з’явилася інформація про готель, який рекламує розпусний сервіс. 

У ході проведення  комплексного відпрацювання міста Одеси працівниками Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю спільно з Управлінням по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми  ГУМВС України в Одеській області було проведено перевірку законності здійснення господарсько-фінансової діяльності вказаного готелю.

При огляді робочого місця 19-річної адміністратора було знайдено гроші в сумі 1345 гривень, які не були оприбутковані в касі.

Працівники міліції знайшли також три сейфи, які зі слів адміністратора заповнені готівкою, отриманою за надання послуг готельного типу.

У ході перевірки працівниками міліції було встановлено, що відвідувачам готелю видаються фіскальні чеки з касового апарату з вказівкою отриманих від відвідувачів коштів, але зазначений касовий апарат не був зареєстрований в податковій інспекції.

Також, під час перевірки адміністрацією готелю не було надано жодного  документу, який би підтверджував законність ведення вищевказаної фінансово-господарської діяльності.

У ході проведених заходів в номерах готелю затримано кілька жінок віком від  25 до 37 років, які протягом тривалого часу займалися там проституцією.

Діяльність готелю призупинили.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus