КРОПИВНИЦЬКИЙ

Криза лютує: в Україні дешевшають мітинги

0

Через фінансову кризу розцінки на послуги професійних мітингуючих в столиці різко впали.

Якщо раніше годину такої роботи оцінювали в середньому в 30 грн., то зараз ця сума зменшилася в два рази, пише «Сегодня».

«Якщо раніше з годину нам видавали в середньому 30 гривень, то зараз 10-15, щонайбільше - 20 гривень. Що поробиш? Криза», - скаржиться студент КПІ Андрій, який мітингує вже два роки, і брав участь в акціях практично всіх політичних сил. Він також підкреслив, що за останній мітинг під мерією страйкуючим платили по 15 грн. на годину.

Відомий організатор протестів Дмитро Корчинський стверджує: ринок протестів в столиці обвалився разом з будівельним і рекламним. На його думку, це трапилося з двох причин: по-перше, з’явилася чимала кількість людей, які готові безоплатно протестувати. А по-друге, збільшилося безробіття. Українці вже не перебирають «харчами» і готові трудитися навіть за мізерні гроші.

Як стверджує один з організаторів мітингів Ярослав, наприклад, акція під київською мерією обійдеться її організаторам в 30 тис. грн. Пояснює він це тим, що площа перед міськадміністрацією невелика, а тому для протесту цілком достатньо 300 чоловік.

Як відзначає видання, в міськадміністрації запевняють, що ніколи підставних людей на мітинги не шукали. Як заявив начальник ГУ внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук, на всі заходи люди приходять з власної волі і ніяких рознарядок ніхто не дає.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus