КРОПИВНИЦЬКИЙ

Через кризу подешевшали наркотики

0

В умовах кризи ціни на деякі види наркотиків знизилися.

Про це, відповідаючи на запитання журналістів, заявив начальник управління СБУ з боротьби із міжнародним наркобізнесом Анатолій Зємцов, передає «proUA».

«З деяких позицій наркотичних речовин ціни знижуються», - сказав Зємцов. Так, за його словами, синтетичні наркотики подешевшали на 10-20 %.

У той же час ціна на героїн, за словами Зємцова, залишається стабільною. «Якщо хорошої якості, то десь близько 200 доларів (роздрібна ціна - ред.)», - відзначив Зємцов, відповідаючи на питання «proUA».

На метадон (синтетичний замісник героїну) ціна навіть піднялася у зв’язку з ліквідацією в Україні низки центрів з його виробництва, відзначив він.

Зємцов в цьому контексті також відзначив, що контрабанда до України синтетичних наркотиків з країн Західної Європи і Росії дещо виросла. Так, за його словами, цього року СБУ вже затримала 12, 7 кг синтетичних наркотиків. 1, 2 кг метадону затримали під час контрабанди з Росії.

Контрабанда героїну залишається на колишньому рівні. Основний потік контрабанди героїну з Азії в країни Західної Європи, за словами Зємцова, проходить через Донецьку область. «Так званий шовковий шлях проходить безпосередньо через митний пост Новоазовськ у Донецькій області», - відзначив Зємцов.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus