КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді проти службових осіб кооперативу «Перспективний» порушено кримінальну справу

0

Прокуратура Кіровограда порушила кримінальну справу проти службових осіб городницького кооперативу «Перспективний» за фактом зловживання службовим становищем,  вчиненого за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної шкоди потерпілому, підроблення документа та використання завідомо підробленого документа.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомила прес-служба прокуратури у Кіровоградській області.

Відповідно до рішення Соколівської сільської ради від 30 січня 1998 року городницькому кооперативу «Перспективний» було надано у тимчасове користування на умовах оренди земельну ділянку площею 34 га земель запасу в районі 102-го мікрорайону (між вулицею Героїв Сталінграда та селом Соколівське).

У листопаді 2007 року невстановлені особи за попередньою змовою зі службовими особами кооперативу «Перспективний», склали та видали підроблений  протокол загальних зборів членів кооперативу, вказавши у ньому неправдиву інформацію щодо проведення загальних зборів.

Згідно цього протоколу, збори звільнили голову правління і на цю посаду призначили іншу  особу. Також на підставі цього протоколу були внесені зміни до установчих документів кооперативу.

У подальшому на підставі цих документів Кіровоградська РДА надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а 5 червня минулого року вони були передані у власність 17 громадянам.

Прокуратура міста порушила кримінальну справу 16 лютого, триває слідство.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus