КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді відкрилася виставка творів до 195-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

0

Виставка творів до 195-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка відкрилася у Кіровоградському художньому музеї.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомила директор музею Тетяна Ткаченко.

Основу експозиції складають живописні, графічні й скульптурні твори з фондів Кіровоградського обласного художнього музею.

Серед живописних полотен, представлених в експозиції, вирізняються твори Г.О.Неледви «Т.Г.Шевченко – студент Петербурзької академії», Н.В.Карімова «Побратими (Т.Г Шевченко та А.Олдріж у Петербурзі)», В.В.Адамкевича «Шевченко на Україні», Ф.Ф.Шевченка «Земляки», В.Н.Кармазіна «Мені тринадцятий минало…».

На виставці також представлено портрет Т.Г.Шевченка та ілюстрації до поем «Гайдамаки», «Відьма». Серед графічних творів є унікальний прижиттєвий портрет-гравюра Т.Г.Шевченка лейпцизького майстра Ф.А.Блокгауза. Мистецтво літографії представлено роботами Б.І.Вакса «Арешт», В.О.Новіковського «Портрет Т.Г.Шевченка».

В центрі експозиції – оригінальний сюжетно-тематичний килим за мотивами літературних творів поета «Думи мої, думи…» кіровоградської художниці Е.Руденко. Також на виставці представлений рушник «Візерунки степового краю», вишитий членами клубу народних ремесел «Ниточка», різьблення по дереву майстрів А.Г.Смертинюка, Ю.Бабія, мала пластика В.Крутоуса, скульптурні роботи І.Кучеренка та В.Самійленка.

Виставку доповнюють пейзажі та натюрморти українських та кіровоградських художників М.П.Глущенка, С.Шишко, Ю.Б.Гончаренка, В.Г.Плітіна, В.О.Федорова, М.Г.Бондаренка, які оспівують та возвеличують красу мальовничої землі – України.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus