КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко, Тимошенко і Литвин домовилися про три кроки

0

Президент Віктор Ющенко повідомив, що учасники сьогоднішньої наради з координації дій усіх органів державної влади та політичних сил в кризових умовах розвитку економіки, досягли домовленості про реалізацію «трьох кроків, які будуть здійснювати разом».

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у прес-службі глави держави.

Президент повідомив, що крок перший - це підписання сьогодні спільної декларації, у якій йтиметься про економічний стан України та готовність сторін, що брали участь у сьогоднішній нараді, спільно боротися із наслідками кризи.

«Це заклик і до опозиції: спільними кроками формувати ефективну відповідь на кризу. Декларація буде підписана Президентом України, урядом та НБУ. Коло підписантів може буде розширене», - зауважив Ющенко.

Крок другий - підготовка спільної позиції щодо співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Ющенко підкреслив, що робоча група має виробити документ, який демонструватиме спільну політичну волю всіх гілок влади щодо забезпечення реалізації конкретних економічних питань: «Ми опрацьовуємо цей документ як документ, який формує єдину спільну політичну волю для його реалізації. Це конкретне висвітлення тих антикризових кроків, які слід зробити в тому числі і через Верховну Раду».

Учасники наради домовилися, що в понеділок, 2 березня, о 15.00 цей документ буде представлений і парафований у рамках робочої групи експертами і фахівцями, які працювали від імені сторін, які сьогодні брали участь у нараді.

Крок третій - було досягнуто домовленості про створення робочої групи з представників сторін - учасників сьогоднішньої наради, мета якої - вироблення спільного антикризового пакету. «Який він буде за глибиною - це покаже готовність сторін брати на себе політичну відповідальність за рішення, які сьогодні не є простими», - підкреслив Ющенко.

Він наголосив, що насамперед, йдеться про питання Держбюджету-2009 та загальноекономічні питання.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus