КРОПИВНИЦЬКИЙ

Мер Кіровограда розкритикував керівництво Кіровського району за фінансову політику

0

Міський голова Кіровограда Володимир Пузаков розкритикував керівництво Кіровського району міста за те, що район не прийняв бюджет і допустив заборгованість перед КП «Міськсвітло».

Про це йдеться у коментарі мера з приводу вимоги голови Кіровської райради переглянути бюджет міста 2009 рік у бік збільшення видатків на районні ради, текст якого «Кіровоград.proUA.com» надала прес-служба виконкому.

За словами Володимира Пузакова, він продовжує наполягати на тому, що райони в першу чергу повинні забезпечувати роботу територіальних центрів, управлінь праці та соціального захисту населення. А якщо передбачених коштів на утримання інших підрозділів не вистачає, їх треба скорочувати відповідно до фінансових можливостей.

На думку міського голови, депутатському корпусу необхідно проаналізувати ситуацію, що склалася, дослухатися до думки міської влади, усвідомити, що можливості міського бюджету в нинішніх умовах надзвичайно обмежені, і почати працювати.

«До речі, міська рада на минулому сесійному засіданні прийняла рішення, що надає районам можливість отримувати надходження від паркування автотранспорту, і якщо вони добре попрацюють, то матимуть додаткові надходження,» — сказав Пузаков.

Він також зауважив, що до Ленінської районної ради, її виконавчого комітету претензій немає – вони намагаються виконувати ті завдання, які на них покладені.

«Чого, на жаль, не скажеш про керівництво Кіровського району. Наприклад, торік воно допустило утворення заборгованості перед КП «Міськсвітло» в розмірі 450 тисяч гривень, визначивши як пріоритет у фінансуванні виплату заробітної плати працівникам виконкому та його структурних підрозділів. А ось Ленінський район спочатку розрахувався із комунальним підприємством, а вже потім вирішував питання із виплати заробітної плати. Урешті-решт навіщо нам на утримання та поточний ремонт мереж перераховувати з міського бюджету в районні бюджеті, щоб вони потім ці ж кошти перерахували (у випадку із Кіровським районом – не в повному обсязі) міському ж комунальному підприємству «Міськсвітло». Навіщо така проміжна ланка, певною мірою посередник?», — сказав міський голова Кіровограда.

З його точки зору, така сама ситуація склалася і з утриманням кладовищ, похованням безрідних. Цими питаннями займається міське комунальне підприємство «Ритуальна служба», кошти для районів виділяються із міського бюджету, тож міська влада може напряму без посередників виділяти йому кошти на утримання.

Нагадаємо, голова Кіровської районної у Кіровограді ради Віктор Луценко заявляв, що депутатський корпус Кіровської районної у Кіровограді ради вимагає від міського голови Володимира Пузакова та міської ради переглянути бюджет міста на 2009 рік у бік збільшення видатків на районні ради.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus