КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді деякі ЖЕКи є потенційно вибухонебезпечними

0

Теруправління Держгірпромнагляду виявило значні порушення стану зберігання, перевезення та експлуатацію газових балонів в ЖЕКах та КРЕПах Кіровограда.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі ДП «Кіровоградський ЕТЦ» та ТУ Держгірпромнагляду по Кіровоградській області.

За її інформацією, протягом січня-лютого цього року державними інспекторами теруправління перевірено 14 комунальних ремонтно-експлуатаційних підприємств міста, під час яких особлива увага зверталася на стан зберігання, перевезення та експлуатацію газових балонів.

Потенційну небезпеку на окремих підприємствах становлять балони з газом, які зберігаються не у пристосованих складських приміщеннях, а в легкодоступних місцях. Так, під час перевірки встановлено, що в ЖЕКу №2 кисневі балони зберігаються в підсобці, яку виготовлено з металевих листів і розміщено під балконом першого поверху багатоповерхового житлового будинку. В КРЕПі №3 балони складуються у дворі, огороджені металевою решіткою, що відкриває легкий доступ до них.

Виявлено також те, що частина балонів не відповідає своїм технічним вимогам експлуатації, а також перевозиться в необладнаному для цього автотранспорті.

За порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 20 відповідальних працівників. Протягом перевірок заборонено експлуатацію 40 одиниць обладнання, об’єктів та механізмів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus