КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Бердянську вкрали 77 кілограмів платини і відвезли у Кіровоград

0

З території державного підприємства «Скловолокно», яке знаходиться в Бердянську (Запорізька область) вкрали 77 кілограмів платини. Балансова вартість вкраденого майна складає 40 мільйонів гривень. На чорному ринку - близько мільярда.

Про це повідомила виконуюча обов’язки директора підприємства Любов Шарай, передає «Репортер Запоріжжя».

«Я приступила до своїх обов’язків 19 лютого. Але ще до цього, заступник директора з економічної безпеки підприємства з’ясував, що із заводу вивезли 77,5 кілограм склоплавильних препаратів, до складу яких входить платина. А також 34 мішки шамота, загальною вагою 773 кілограми. Заступник директора відразу ж написав заяву в міліцію, почали проводити службове розслідування. З’ясувати, що ці цінності вивезли нібито на зберігання на підприємство «Кіровоград ВДМ». Щоб ви розуміли, це підприємство зі вторинної переробки дорогоцінних металів», - говорить Любов Шарай.

Директор «Скловолокна» також відзначає, що всі цінності вивезли з підприємства як лом. Хоча насправді препарати знаходилися в робочому стані.

«Немає жодного необхідного документа на вивіз цих цінностей, немає ніяких договорів. А без цих складових підприємство просто не зможе працювати», - відзначає директор «Скловолокна».

Також Любов Дмитрівна говорить, що замки сховищ, звідки вивозили дорогоцінні метали, зламані, а колишній директор підприємства, який дав згоду на вивіз платини, - зник.

«Але найцікавіше полягає в тому, що коли був виявлений факт розкрадання, ми звернулися в міський відділ міліції, в міжрайонну прокуратуру і СБУ. Співробітники міліції зупинили машину, яка вивозила цінності з підприємства. Вантажівка зі склоплавильними препаратами 12 діб стояла на території міськвідділу. А потім міжрайонний прокурор підписав ухвалу: машину разом з вантажем відпустити», - розповідає Шарай.

Зрештою, вантажівка з платиною все-таки виїхала до Кіровограда. Колишній директор «Стекловолокна» Толмачов зник, а Бердянський міжрайонний прокурор відмовився порушувати кримінальну справу за фактом розкрадання платини.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus