КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Кіровоградтепло» не проти взяти в оренду «ТЕЦ»

0

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» не відмовиться від пропозиції взяти в оренду теплопостачальне підприємство «Теплоенергоцентраль».

Про це на прес-конференції повідомив заступник директора ДП «Кіровоградтепло» Анатолій Таран, повідомляє кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

За його словами, таке рішення може бути прийняте у тому випадку, якщо кіровоградський міськвиконком запропонує взяти в оренду майновий комплекс «ТЕЦ».

«Ми не відмовилися б від такої пропозиції», — сказав він.

Проте, підкреслив Анатолій Таран, якщо міська влада в односторонньому порядку ініціюватиме об’єднання «Кіровоградтепло» й «ТЕЦ» під нещодавно створене КП «Кіровоградтепломережа», керівництво «Кіровоградтепло» відмовиться від цього.

Як повідомляв раніше «Кіровоград.proUA.com», виконком міськради погодив проекту рішення міської ради «Про створення комунального підприємства «Кіровоградтепломережа» та затвердження його Статуту». Міська рада підтримала це рішення.

За словами начальника департаменту житлово-комунального господарства міськради Віктор Кухаренка, підприємство створено для можливості оперативного втручання при потребі у діяльність «Теплоенергоцентралі».

Нагадаємо, міський голова Кіровограда Володимир Пузаков заявляв про наміри повернути «ТЕЦ» у комунальну власність міста.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus