КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровоградській ОДА не розуміють, чому Мінпаливенерго й Мінвугілля вважають «Олександріявугілля» неперспективним

0

У Кіровоградській облдержадміністрації вважають незрозумілою позицію Мінпаливенерго й Мінвугілля, які вважають родовища бурого вугілля «Олександріявугілля» неперспективним.

Про це на прес-конференції повідомив начальник головного управління промисловості й розвитку інфраструктури ОДА Юрій Вольський, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

За його словами, така позиція була викладена у підготовчих документах зазначених міністерств для наради в Кабміні за участі прем’єр-міністра, на якій розглядалися проблеми буровугільної галузі.

Натомість, підкреслив Юрій Вольський, міністерства визначають перспективними родовища в Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях.

«Я особисто цікавився у колег із цих регіонів про стан розробки покладів бурого вугілля. Вони мені сказали, що навіть, умовно кажучи, жодного пакільця, які б визначали межі родовищ, не забито в землю. У Дніпропетровській області мені взагалі сказали, що родовища знаходяться під землею сільськогосподарсько призначення. Тож зовсім не зрозуміло, навіщо вкладати кошти на порожньому місці, а не там, де роками працювало виробництво й покладів вистачить на кілька десятків років,» — сказав начальник головного управління промисловості й розвитку інфраструктури.

Крім цього, він назвав два варіанти виходу із кризи, в якій перебувають підприємства буро видобувної галузі області. Перший — відродити на базі комплексу державне підприємство, другий — приватизувати держпідприємство «Бурвугілля» й частку «Енерговугілля», термін оренди якого спливає у квітні 2009 року.

Цілісний майновий комплекс Державної холдингової компанії «Олександріявугілля» був переданий в оренду підприємствам ЗАТ «Енерговугілля» (м. Донецьк) й ТОВ «ІВОК «Експлерент» (м. Дніпропетровськ) влітку 2004 року.
У березні 2007 року товариство «Експлерент» передало орендовані ним структурні підрозділи холдингової компанії «Олександріявугілля» (розріз «Морозівський», Олександрійське ремонтно-будівельне управління, Олександрійське районне енергетичне управління, брикетну фабрику «Байдаківська» й теплоелектроцентраль № 1-2) в управління Мінвуглепрому.
Частина майна «Олександріявугілля» залишається в оренді ТОВ «Енерговугілля».
У березні 2007 року Міністерство вугільної промисловості створило державне підприємство з видобутку бурого вугілля «Бурвугілля».
ДХК «Олександріявугілля» є єдиним підприємством в Україні, що займається видобуванням, переробкою і збутом бурого вугілля кар’єрним способом.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus