КРОПИВНИЦЬКИЙ

Мінрегіонбуд допоможе добудувати три будинки в Олександрії

0

Міністерство регіонального розвитку і будівництва надасть державну підтримку для добудови трьох будинків в Олександрії Кіровоградської області на загальну суму 13 988,1 тисячі гривень.

Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства.

«На виконання доручень Уряду у кожному регіоні створено робочі групи з складання переліків об`єктів незавершеного житлового будівництва, що можуть бути добудовані за державної підтримки.

Мінрегіонбудом узагальнено отримані матеріали і надано їх ВАТ «Ощадбанк», ВАТ «Укрексімбанк» та Державній іпотечній установі для перевірки будівельних організацій на відповідність вимогам до позичальників (у випадку надання кредиту забудовникам) або вимогам до об`єктів, що можуть бути заставою (у випадку надання кредиту фізичним особам на придбання цього житла)», – сказано, зокрема, у повідомленні.

Зокрема, держава допоможе добудувати будинки в Олександрії за такими адресами: вул.Тельмана, 10, вул.Пархоменка, 47-А та вул.Приморська, 38-А.

Всього у перелік об’єктів, яким планується надання державної підтримки, потрапило 396 об’єктів незавершеного будівництва з усієї України.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus