КРОПИВНИЦЬКИЙ

БЮТ пропонує штрафувати за користування послугами повій

0

Народні депутати від БЮТ Валерій Дубіль та Павло Унгурян пропонують встановити відповідальність за користування послугами осіб, які займаються проституцією.

Про це йдеться у проекті закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо впровадження відповідальності за користування послугами осіб, які займаються проституцією)», який зареєстрований у парламенті 19 лютого.

Законопроектом пропонується запровадити адміністративне покарання у вигляді штрафу за користування послугами, наданими особами, які займаються проституцією.

Штраф за таке правопорушення складатиме у перший раз від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне правопорушення – від 12 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Розгляд справ та складання протоколів про вищевказані адміністративні правопорушення здійснюватимуть працівники міліції, пропонується законопроектом.

Крім того, депутати зазначають, що іноземний досвід свідчить, що запровадження відповідальності за користування послугами осіб, які займаються проституцією, сприятиме значному зниженню рівня проституції в країні. Так зокрема, у Швеції, Фінляндії і Норвегії встановлено відповідальність для осіб, які користуються послугами проституток, йдеться у пояснювальній записці.

Прийняття законопроекту сприятиме посиленню протидії розповсюдження проституції та забезпеченню правових засад підвищення моральності українського суспільства, зазначають депутати у пояснювальній записці.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus