КРОПИВНИЦЬКИЙ

Банк «Надра» віддаватиме депозити квартирами

0

Дві нові схеми по роботі з клієнтами запровадить банк Надра з сьогодні, 23 лютого, повідомляє «Дело».

Перша - позичальники зможуть сплачувати валютні іпотечні кредити в гривнях за пільговим курсом. Друга - вкладникам запропонують обміняти свої депозити на квартири.

Як зазначає видання, першою схемою зможуть скористатися ті позичальники, які достроково погасять певну частину валютного кредиту. За словами тимчасового адміністратора банку Надра Валентина Жуковська, така схема збиткова для установи, однак банк свідомо йде на це, щоб підвищити свою ліквідність. "На роздуми немає часу, - говорить Валентина Жуковська. - Нам потрібен приплив живих грошей".

У колл-центрі банку Надра толком не змогли пояснити, за яким курсом проводитиметься конвертація валютних іпотечних кредитів, які оформлено фізичними особами, повідомляє газета.

Як інформує «Дело», за словами тимчасового адміністратора Надра Валентини Жуковської, такою інформацією з п`ятниці володіють співробітники всіх відділень банку - там уже висять таблички, де вказано шкалу по співвідношенню дострокового погашення боргу до валютного курсу. "Курс коливається від 6,5 до 7,9 гривень за долар, - розповіла Валентина Жуковська. - Приміром, якщо людина гасить достроково 25% свого іпотечного валютного кредиту, то її доларовий кредит переводять у гривневий за курсом 6,5 гривень за долар. Якщо лише 10%, то за курсом 7,9 гривень за долар".

У кого немає грошей для дострокового погашення частини кредиту, тим доведеться виплачувати позику за ринковим курсом.

Компенсувати втрати Надра збирається за рахунок жорсткої економії операційних витрат - скорочення відділень банку, штату, витрат на телефонний зв`язок та комунальні послуги.

Однак куди більш революційною виглядає інша схема. Вкладникам запропонують забирати свої внески не доларами, а заставним квартирами позичальників, які ті повернули банку замість боргу. Причина - та ж. У банку немає грошей, щоб розплатитися. "Можу сказати, що для багатьох вкладників це може бути вигідним рішенням, - стверджує Валентина Жуковська. - Деякі квартири можна буде купити за половину вартості, а, якщо вкладу людині не вистачить, він зможе отримати кредит у нашому банку".

Як пише газета, наскільки ці програми будуть затребуваними, у банку не знають, оскільки такої практики немає у жодній вітчизняній фінустанові.

За матеріалами «Корреспондент.Net»

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus