КРОПИВНИЦЬКИЙ

Головні кіровоградські події минулого тижня, 16.02 – 22.02.09

0

16 лютого

Управління МВС України в Кіровоградській області офіційно повідомило про припинення діяльності Кіровоградського міського відділу УМВС в області як суб’єкта господарювання шляхом  реорганізації – поділу на два окремих районних відділи міліції.

Студентку магістратури Кіровоградського державного педагогічного університету Маргариту Димитрову вдарили в обличчя у кіровоградській маршрутці №274 (селище Нове – площа Богдана Хмельницького), коли вона хотіла заплатити за проїзд 1,25 гривні. Пізніше в тому ж автобусі порвали журналістське посвідчення оператора Кіровоградської обласної телерадіокомпанії Валерія Лебедя.

17 лютого

Кіровоградська міська рада не змогла відхилити протест прокурора на рішення міськвиконкому щодо зростання вартості проїзду у кіровоградських маршрутних таксі. Водночас міськрада і не задовольнила цей протест.

Директор «Єлисаветградської транспортної компанії» Олег Плохов заявив, що резерву електроенергії, необхідної для забезпечення руху тролейбусів у Кіровограді, лишилося до кінця лютого.

18 лютого

Кілька перевізників відмовилися випускати на маршрути маршрутні таксі у Кіровограді.

Кіровоградський міськвиконком затвердив тимчасовий тариф на проїзд у міських маршрутних таксі в розмірі 1,50 грн.

19 лютого

Прокуратура Кіровограда почала вивчення обґрунтованості тимчасового тарифу у маршрутних таксі міста у розмірі 1,50 грн.

Питання про затвердження середньої базової вартості землі у Кіровограді в розмірі 170 гривень за 1 квадратний метр без індексації не набрало достатньої кількості голосів на засіданні сесії міськради.

Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков заявив, що найближчим часом у Кіровограді можуть зрости тарифи на водопостачання, тому що обласна рада підвищила ціну відпускної води з водогону «Дніпро – Кіровоград».

20 лютого

Оператор Кіровоградської телерадіокомпанії Валерій Лебідь поскаржився в УМВС у Кіровоградській області та обласну прокуратуру з приводу тиску на нього з боку співробітників Кіровського райвідділу міліції.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus