КРОПИВНИЦЬКИЙ

Цитати тижня. Що і як говорили кіровоградські політики, чиновники, правоохоронці й бізнесмени

0

18.02.09, Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков про ситуацію з невиїздом кількох перевізників на маршрути у середу: «Я їхав сьогодні на роботу, дивився у вікно – мені соромно було їхати на роботу».

18.02.09, Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков про першого заступника начальника департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв`язку міської ради Василя Білобородова (записано зі слів голови фракції БЮТ у міськраді Івана Марковського): «Ця людина тут більше не працює і ближче, ніж на десять метрів, до виконкому не підійде».

19.02.09, керівник фракції «Нашої України» у Кіровоградській міськраді Олександр Дануца на засіданні сесії міськради про ситуацію у міському відділі міліції: «Там відбуваються дивні речі. Внизу навіть поставили «Беркут». Що від кого там охороняють?».

19.02.09, керівник фракції Партії регіонів у Кіровоградській міськраді Віктор Кухаренко на засіданні сесії міськради про міськвідділ міліції у Кіровограді і міністра Луценка: «Треба звернутися до міністра. Може, міністр не знає, що він підписав».

19.02.09, не ідентифікований працівник Кіровського РВ УМВС у Кіровограді до журналіста Валерія Лебедя, якому кондукторка автобусу №274 порвала журналістське посвідчення (записано зі слів Лебедя): «Територією якого саме району їхав автобус у той момент, коли вам рвали посвідчення? А, все-таки Кіровського…».

20.02.09, директор «Єлисаветградської транспортної компанії» Олег Плохов на зустрічі колективу підприємства з представниками кількох фракцій міськради про стосунки підприємства з Кіровоградським міськвиконкомом: «Нам дали куций договір, підписувати який – це злочин».

20.02.09, голова фракції БЮТ у Кіровоградській міськраді Іван Марковський, відповідаючи на репліку про те, що перший заступник начальника департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв`язку міської ради Василь Білобородов – член БЮТ, на зустрічі колективу «ЄТК» з представниками кількох фракцій міськради: «Сім’я не без урода, як то кажуть…».

20.02.09, голова фракції СПУ у Кіровоградській міськраді Олена Костенко на зустрічі колективу «ЄТК» з представниками кількох фракцій міськради: «Я готова організувати групу, яка перевірить, як ходять тролейбуси».

20.02.09, голова фракції СПУ у Кіровоградській міськраді Олена Костенко на зустрічі колективу «ЄТК» з представниками кількох фракцій міськради: «В мене завжди послідовні слова й дії. Я їх пов’язую».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus