КРОПИВНИЦЬКИЙ

В Україні поменшає імпортного м’яса

0

Державний комітет ветеринарної медицини України ініціює ускладнення системи перевірки і доступу до вітчизняного ринку імпортних м’ясо-молочних продуктів.

Це робиться для того, аби знизити вірогідність імпорту неякісних товарів, попередження потрапляння на ринок інфікованих продуктів та сприяння розвитку вітчизняного виробництва. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова держкомітету Петро Вербицький, передає кореспондент «proUA».

«Обсяги імпорту м’ясної сировини сьогодні є небезпечними з точки зору діяльності нашого товаровиробника. Є поняття «розширений ветеринарний контроль», а є поняття «стандартний ветеринарний контроль». Стандартний, це коли лікар глянув, що везуть яловичину і пішло воно у вживання. У розширеному йде відбирання проби, дослідження на сальмонели, стафілококу, гормони тощо. Це накладно для бізнесменів, тому вони проти. Але ми будемо проводити роботу, щоб максимальну кількість продукції пустити по розширеному контролю, зокрема 100% продукції підвищеного ризику (фарш – ред.)», – заявив Вербицький.

Зокрема, Вербицький акцентує увагу на сумнівній якості товару, що завозять до України. «Я категорично проти чинного законодавства, згідно з яким підприємства, які мають європейський номер – їх можна не інспектувати. Але ми бачимо, що треба інспектувати кожне підприємство», – зазначив він.

За словами президента регіональної комісії з Європи при Всесвітній організації охорони здоров’я тварин Ніколи Бєлєва, без належної перевірки м’ясної продукції, вірогідність епідемії вкрай велика.

«Склалася така ситуація, що в Європейському союзі через безвізовий режим між країнами, будь-яка хвороба від Англії до Угорщини може дістатися протягом 24 годин. Коли відсутні між країнами кордони, виникає безконтрольний рух тварин та продуктів тваринного походження, що в свою чергу може спровокувати епідеміологічну ситуацію», – заявив Нікола Бєлєв.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus