КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Світловодську хочуть «відрегулювати» таксі

0

Світловодський міськвиконком пропонує впорядкувати транспортне обслуговування населення при перевезенні легковими таксомоторами.

Про це йдеться в аналізі регуляторного впливу до проекту рішення Світловодської міської ради «Про впорядкування перевезень пасажирів легковими таксі у м. Світловодську», текст якого має «Кіровоград.proUA.com».

За даними управління економіки, ресурсів та розвитку міста, яке підготувало аналіз, ринок таксистів на сьогоднішній день хаотичний, нерегульований, наявна невідповідність діючих законів реаліям перевезення пасажирів у таксі. Відсутні єдині вимоги до перевізників, водіїв, рухомого складу. У переважної більшості приватних перевізників відсутні умови для технічного обслуговування й ремонту автомобілів, проходження передрейсового медогляду. Автомобілі багатьох перевізників безнадійно застаріли.

Багато таксистів не мають навіть ліцензії не перевезення пасажирів. На сьогоднішній день відсутня точна інформація щодо кількості машин та перевізників, які забезпечують таксомоторні перевезення в місті.

Крім того, на не належному рівні залишається культура обслуговування пасажирів. Загальний аналіз ситуації дає змогу стверджувати, що ситуація не може бути врегульована ринковими механізмами, потребує державного регулювання та прийняття відповідного регуляторного акта на місцевому рівні.

«Запропонованими Проектом акту та Правил надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі по місту передбачається розв’язати проблему забезпечення балансу інтересів замовника, користувачів транспортних послуг і суб’єктів господарювання, забезпечення якісного та безпечного функціонування автомобільного таксомоторного пасажирського транспорту. Розробник проекту акту, управління економіки та розвитку міста виконавчого комітету міської ради не обмежує кількості таксі, не обмежує тарифи, не обмежує конкурентного середовища, лише хоче захистити споживачів, які користуються послугами таксі, створити умови для нормальної конкуренції серед перевізників та забезпечення громадян міста якісними пасажирськими послугами при перевезенні легковими таксомоторами», — сказано в документі.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus