КРОПИВНИЦЬКИЙ

На Кіровоградщині при збільшенні кількості наркоманів зменшилось виявлення фактів збуту наркотиків

0

Кількість виявлення фактів збуту наркотиків зменшилась при збільшенні наркозалежних осіб на Кіровоградщині 2008 року.

Про це повідомив заступник прокурора області Олег Іваніщев на засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів області, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

За його інформацією, протягом останніх 5 років в області постійно збільшується кількість наркозалежних осіб, яких на початок цього року налічується понад 4 тисячі. У відповідній пропорції збільшується й кількість вчинених корисливих злочинів під час пошуку коштів для придбання наркотичних засобів.

На думку заступника прокурора області, зменшення виявлених фактів збуту й об’ємів вилученої сировини пояснюється тим, що правоохоронці недостатньо ефективно працюють у цьому напрямку.

На цьому фоні в області відбувається активна боротьба з пенсіонерами, які на своїх присадибних ділянках вирощували рослини, що містять наркотичні речовини (кожен 5-й злочин), зазначив Олег Іваніщев.

«Деякі керівники міліції реальну роботу щодо боротьби із цією категорією злочинів прикривають перекрученням статистичних даних, а приховування її фактичного стану лише сприяє погіршенню криміногенній ситуації. Взагалі відсутня взаємодія УСБУ, УБОЗ, ВБНОН, митниці на цьому напрямку. Кожен орган працює сам по собі, і в основному – на показник», — сказав він.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus