КРОПИВНИЦЬКИЙ

На Кіровоградщині розкривається лише кожен 106-ий злочин

0

Лише кожен 106-ий злочин розкривається правоохоронцями Кіровоградської області.

Про це повідомив заступник прокурора області Олег Іваніщев на засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів області, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

За його даними, у Кіровському районі Кіровограда розкривається кожен 177-й злочин, по Ленінському – кожен 281-й, а в Новгородківському районі кожен 478-й.

Він також повідомив, що на початок цього року по області залишається майже 41 тисяча нерозкритих злочинів, більше половини з яких – тяжкі та особливо тяжкі.

«Не може задовольнити стан розкриття умисних вбивств, у тому числі минулих років, яких залишилось нерозкритими 98. Протягом 2008 року не розкрито жодного умисного вбивства минулих років. Вже поточного року із 10 вбивств 3 не розкрито. У минулому році нерозкритими залишилися майже кожна 2-га крадіжка, кожен 3-й грабіж та кожен 4-й розбій», — сказав Олег Іваніщев.

За його висновком, причинами такого стану в першу чергу є недоліки, що допускаються при здійсненні оперативно-розшукової діяльності. Часто проведення цілеспрямованих, завчасно спланованих слідчо-оперативних заходів підміняється простим накопиченням матеріалів, які не мають жодного відношення до предмету доказування. Практично кожна більш ніж двотомна справа дублює кримінальну справу та містить ксерокопії документів.

У більшості справ спільні плани проведення слідчих дій і оперативно-розшукових заходів складені та виконуються формально, або взагалі не виконуються. Висунуті слідчі версії злочинів у повному обсязі не відпрацьовуються. Найчастіше активна оперативна робота з розкриття злочину проводиться на початковому етапі слідства. Надалі робота практично згортається і майже не ведеться;

«Це стосується оперативних підрозділів і органів внутрішніх справ, включаючи УБОЗ, і податкової міліції, й СБУ», — підкреслив заступник прокурора області.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus