КРОПИВНИЦЬКИЙ

Прокуратура Кіровограда зацікавилася, як міська дружина охорони громадського порядку відпрацювала бюджетні гроші

0

Прокуратура Кіровограда проводить перевірку законності використання бюджетних коштів міською дружиною, яка створена для сприяння в охороні громадського порядку.

Про це повідомив заступник прокурора області Олег Іваніщев на засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів області, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

За його інформацією, 2008 року з міського бюджету перераховано 270 тис. грн. для фінансування дружини. Проте, за весь час так званого функціонування дружини її членами, незважаючи на те, що всі вони озброєні засобами для гумових куль, не викрито жодного злочину, не припинено жодного правопорушення, в жодному випадку члени дружини не виступили у справі свідками, а лише у деяких випадках залучались в якості понятих.

«Постає питання – куди використовувались кошти?» — сказав Олег Іваніщев.

У зв’язку з цим він запропонував поточного року організувати спільне з органами влади та місцевого самоврядування проведення перевірок ефективності та законності діяльності організацій, створених для сприяння охороні громадського порядку. А також провести перевірки виконання регіональних програм профілактики злочинності, та об’єктивно визначити шляхи подолання формалізму та вжиття заходів щодо забезпечення реальної протидії злочинності.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus