КРОПИВНИЦЬКИЙ

Обласні прокуратури перевірять, куди поділися державні гроші на зарплати

0

Заступник Генерального прокурора Тетяна Корнякова доручила обласним прокурорам перевірити причини наявності заборгованості по заробітній платі на підприємства, що фінансуються з державного бюджету.

Про це вона заявила сьогодні на оперативній нараді щодо додержання законодавства про працю та своєчасність і повноту її оплати, передає кореспондент «proUA».

Корнякова відзначила, що на останньому засіданні Кабміну прем’єр-міністр Юлія Тимошенко запевнила, що бюджетом виплачені всі кошти, призначені для виплати зарплат. Проте, відзначила вона, за інформацією міністерства фінансів, у державних підприємствах на місцях є досить велика заборгованість по виплаті заробітної плати.

«На останньому засіданні Кабміну прем’єр заявила про відсутність заборгованості по виплаті заробітної плати в установах, які фінансуються з місцевого бюджету. Водночас міністр фінансів заявив, що заборгованість по підприємствах, які фінансуються з місцевого бюджету становить 24 мільйона гривень. Я звертаюся до прокурорів. Будь-ласка розберіться з кожною копійкою. Розберіться по держпідприємствам, які мають заборгованість. Гроші вони з держбюджету отримали. Де вони їх подівали?», - сказала вона.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus