КРОПИВНИЦЬКИЙ

Прокуратура Кіровоградщини боротьбу із корупцією в регіоні вважає хаотичною

0

Прокуратура Кіровоградської області вважає хаотичною й неорганізованою боротьбу правоохоронних органів із корупцією в регіоні.

Про це заявив заступник прокурора області Олег Іваніщев на засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів області, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

За його інформацією, протягом 2008 року до суду було направлено 63 справ з приводу корупції в органах влади. Співробітниками управління боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградській області протягом минулого року було порушено лише 5 кримінальних справи щодо корупційних діянь. На думку заступника прокурора області, цей показник не відповідає реальному стану справ у цій сфері. До того ж, підкреслив він, більшість порушених справ стосуються посадовців нижчої керівницької ланки.

У свою чергу прокурор області Геннадій Тюрін під час засідання ради зазначив, що всього на Кіровоградщині минулого року до судів направлено 15 справ щодо корупційних діянь. За його словами, цей показник — один із найгірших в Україні.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus