КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кабмін затвердив план по боротьбі із бідністю

0

Кабінет Міністрів 18 лютого затвердив план заходів щодо реалізації в 2009 році стратегії подолання бідності. Проект документу на засіданні Кабміну представила міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства праці та соціальної політики.

Зокрема, планом передбачається: забезпечити пом’якшення негативного впливу світової фінансової кризи на ринок праці шляхом збереження кадрового потенціалу підприємств, недопущення зростання рівня безробіття понад прогнозовані обсяги; здійснювати професійну перепідготовку кадрів з метою адаптації їх до нових вимог ринку праці; посилити контроль за своєчасною виплатою заробітної плати та погашенням заборгованості з її виплати; проводити індексацію доходів населення з метою захисту купівельної спроможності громадян тощо.

«Для оперативного і ефективного вирішення проблемних питань щодо виплати адресної соціальної допомоги в регіонах буде проводитись постійний моніторинг стану їх фінансування та виплат. Також для відслідковування ситуації з бідністю на національному та регіональних рівнях здійснюватиметься моніторинг показників бідності та виконання плану цих заходів. На основі такого моніторингу Уряд прийматиме відповідні рішення про подальші дії щодо розв’язання цієї проблеми», - наголосила Людмила Денісова.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus