КРОПИВНИЦЬКИЙ

Голова представництва Держкому регуляторної політики передумав і назвав рішення міськвиконкому Кіровограда про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках нерегуляторним актом

0

Голова Кіровоградського обласного представництва Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Микола Маслов відмовився від свого висновку про те, що рішення кіровоградського міськвиконкому від 27 січня 2009 року № 55 про підвищення тарифу в маршрутках до1,75 грн. є регуляторним актом.

Про це він заявив під час позачергового засідання виконкому, сьогодні, 18 лютого, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

«Я спочатку підписав висновок, а потім відкликав його, щоб розібратися. Так ось, цей документ (рішення про тариф — авт.) не має ознак регуляторного акту», — сказав Микола Маслов.

Водночас представник прокуратури Кіровограда, присутня на засіданні, заявила, що Микола Маслов говорить неправду.

«Що ви сказала прокурору? Що це все-таки є регуляторним актом. Прошу міськвиконком надати мені витяг із протоколу сьогоднішнього засідання — ми в прокуратурі розберемося», — сказала вона.

Нагадаємо, що з-поміж інших документів протест прокурора міста на рішення про підвищення тарифу ґрунтується на тому, що це рішення є регуляторним актом.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus