КРОПИВНИЦЬКИЙ

Дефіцитний бюджет Кіровограда можна збалансувати за рахунок переоцінки землі — Ігор Фурманов

0

Депутат облради Ігор Фурманов вважає, що збільшити незбалансований бюджет Кіровограда можна за рахунок переоцінки землі.

Про це він заявив під час прес-конференції.

За його інформацією, минулого року сплив термін прийнятої 1998 року оцінки міської землі. Протягом 10 років її ціна об’єктивно збільшилася, тож настав час для перегляду нормативів.

«Я як депутат обласної ради, який курує місто Кіровоград, неодноразово звертався до влади міста з пропозицією зробити нову оцінку землі. Зрештою, я отримав відповідь, що міськвиконком замовив в одному із державних інститутів оцінку землі. Однак за суму, яку мені назвали як оплату за виконання замовлення, неможливо зробити повноцінну оцінку», — сказав Ігор Фурманов.

Він також наголосив на тому, що до сьогодні документально так і не визначено меж обласного центру. Це практично унеможливлює процес оцінки базової вартості землі в Кіровограді. Але, на його думку, міська влада можна визначити її зональний коефіцієнт.

«Якщо ми хочемо мати в Кіровограді нормальний бюджет, то слід провести цю роботу. З огляду на те, що місцеві бюджети головним чином наповнюються від надходжень від оподаткування фізичних осіб, які наразі зменшуються через зростання безробіття, то цей варіант міг би стати реальною альтернативою,» — підкреслив депутат.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus