КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Новомиргороді відзначив день народження Дитячий парламент

0

Новомиргородському районному парламенту дітей виповнилося 8 років, пише портал «Новомиргород» із посиланням на районну газету «Новомиргородщина».

Парламент взаємодіє з державними органами, громадськими об’єднаннями, які дотримуються демократичних та гуманістичних принципів, співпрацює з батьками дітей та підлітків.

Проведений «круглий стіл» «Учнівське самоврядування, його роль в житті навчальних закладів та розвитку творчої особистості» за участі голови районної ради Орлова Л.М. та голови районної асоціації батьківської громадськості Брижіцької О.Л. сприяв вирішенню деяких питань, які хвилювали молодь. Конкурсна програма «Лідерські посиденьки на Святого Миколая» стала стимулом до реалізації творчого потенціалу особистості, акція «Поділись своїм теплом» для дітей-інвалідів та дітей, позбавлених батьківського піклування, сформувала у підлітків суспільно-громадський досвід особистості. А Новорічні ранки для малозабезпечених дітей, які проводив РПД спільно з ЦДЮТ і відділом сім`ї молоді і спорту, сприяли духовному збагаченню молоді та культурному розвитку.

Приємною новиною став наказ управління освіти і науки облдержадміністрації про зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування в позашкільних навчальних закладах парламентом дітей Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, координатором якого є культорганізатор Гвардіон Н.П.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus