КРОПИВНИЦЬКИЙ

Держуправління справами витратить на автомобілі 6 млн. грн., а на оздоровлення дітей – 2,5 млн.

0

Державне управління справами оголосило ряд тендерів на ремонт і обслуговування своїх автомобілів.

Загальна сума витрат відомства, яке займається забезпеченням перших осіб держави, може досягти 6 мільйонів гривень, повідомляє «Дело».

З цієї суми на парк представницьких машин Mercedes-Benz Держуправління справами (якому дали прізвисько ДУСя - ред.) витратить 3,5 мільйона гривень. За даними Міністерства економіки, переможцями тендеру по «мерседесах» вже стали фірма «Юніком Авто» (освоїть 2 мільйони гривень - ред.), а також «Автомобільний будинок Україна Mercedes- Benz» (1,5 мільйона гривень - ред.). Таку саму суму - 3,5 мільйона гривень - завгоспи президента витратили на ремонт і техобслуговування автомобілів Mercedes-Benz у 2008 році.

Офіційно в Держуправлінні не розкривають чисельності свого автопарку. За оцінками видання, у розпорядженні ДУСі - до 50 автомобілів Mersedes-Benz S-класу і E-класу. Такий висновок можна зробити зі слів директора «Юніком Авто» Андрія Кріштопа. «Якщо враховувати тільки технічне обслуговування одного автомобіля без необхідності ремонту, то в 50 тисяч гривень (на рік - ред.) можна вкластися», - оцінив він вартість обслуговування одного автомобіля представницького класу. При цьому директор автокомпанії відзначив, що заміна одного амортизатора представницького «мерседеса» може обійтися в 25 тисяч гривень.

Разом з тим Кріштоп відмовився повідомити, скільки автомобілів ДУСі обслуговуватиме його компанія у 2009 році, пославшись на комерційну таємницю. За отриманням цієї інформації директор порадив звернутися в Держуправління справами. Але одержати коментар ДУСі не вдалося.

Шість мільйонів гривень на утримання автопарку робить ДУСю лідером по цій статті витрат серед інших державних структур. Так, минулого року Кабмін витратив на обслуговування, ремонт і запчастини для автомобілів 5,7 мільйона гривень, Верховна Рада - 2,5 мільйона.

Для порівняння: у держбюджеті на оздоровлення і відпочинок дітей в оздоровчих таборах Державного управління справами закладено лише близько 2,5 мільйона гривень.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus