КРОПИВНИЦЬКИЙ

Родовід-банк не хоче визнавати себе банкрутом

0

ВАТ «Родовід Банк» не повідомляв і не збирається повідомляти про дефолт, а оприлюднення агентством Fitch негативного рейтингу «Родовід Банку» не відповідає дійсній ситуації в банці.

Про це заявив в.о. голови правління ВАТ «Родовід Банк» Дмитро Єгоренко, передає «Дело».

«ВАТ «Родовід Банк» продовжує виконувати зобов’язання перед своїми клієнтами в повному обсязі та відповідно до стандартів і вимог чинного законодавства України. Банк ухвалив рішення про припинення співпраці з рейтинговим агентством Fitch 11 лютого 2009 р., а оцінка, яку агентство дало «Родовід Банку» 13 лютого 2009 р., є, без сумніву, реакцією Fitch Ratings на заяву ВАТ «Родовід Банк» про розірвання угоди з цим рейтинговим агентством», - сказав Єгоренко.

На його думку, методика оцінювання, що існує в агентстві Fitch, є недосконалою. Зокрема, збір інформації шляхом телефонних розмов не відповідає стандартам, існуючим у світовій практиці, а інформація, одержана у такий спосіб, не відповідає дійсності і не може бути використана для привласнення рейтингу фінансовій установі. Єгоренко підкреслив, що оцінки, які дає агентство Fitch на сьогоднішній день, відображають особисту думку агентства, не враховуючи поточну ситуацію на українському банківському ринку.

Також Єгоренко повідомив, що надалі «Родовід Банк» планує співпрацювати з міжнародним рейтинговим агентством Moody’s в рамках укладеної угоди.

Нагадаємо, 16 лютого Міжнародне агентство Fitch Ratings знизило рейтинг «Родовід Банку» відразу на три пункти, до рівня D, що означає дефолт банку за всіма зобов’язаннями.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus