КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Світловодську заради боржників комунальники працюють навіть по суботах

0

Абонвідділ СП ТОВ «Світловодськпобут» розпочав працювати по суботах із 8-ї до 14-ї години для того, щоб боржники за тепло змогли розрахуватися.

Про це повідомляє Інтернет-видання «Світловодськ», інформуючи про прес-конференцію за участю представників підприємства.

За його інформацією, начальник відділу збуту „Світловодськпобут” Надія Свистунова ситуацію з теплозабезпеченням Світловодська назвала надзвичайно складною.

Основною причиною цього, за її словами, є наростаюча заборгованість населення за вже спожите тепло. Стан проплат на 1 лютого склав лише 67% від загальних січневих нарахувань. Сукупний борг вже перетнув 6 мільйонів гривень.

У такій ситуації, наголосила Надія Вікторівна, підприємству дедалі важче розраховуватися з газівниками за блакитне паливо, за яке вимагають сплачувати наперед на кожну декаду.

Надія Свистунова також зазначила, що залишається проблемним питання платіжної дисципліни абонентів, яким призначено субсидії. Серед них, як засвідчив нещодавно проведений моніторинг, високий відсоток таких, що не поспішають розраховуватися по обов’язковим платежам.
«Держава подбала про цю категорію населення – деяким, попри існуючу попередню заборгованість, було надано субсидії, аби зависокі для їхніх статків тарифи не надто негативно позначалися на їхньому добробуті. То чому ж тоді вони ігнорують своїми обов’язками? І чи можемо ми й надалі не помічати цього, цим самим наражаючи добросовісних абонентів на те, що й вони залишаться без опалення? Звісно, що ні!» — сказала вона.
Тому, підкреслила начальник відділу збуту, складено список з таких злісних неплатників. На їхні адреси направлено приписи з вимогою повністю розрахуватися з підприємством у 10-денний термін, або ж прийти до відділу збуту задля пошуку компромісу. Заради цього, зазначила Надія Вікторівна, абонентський відділ підприємства, працює ще й по суботах – 8-ї до 14-ї години.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus