КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Ющенка вважають, що місцева влада мала би енергійніше захищати права мешканців гуртожитків

0

В Україні не належним чином захищаються житлові права мешканців гуртожитків.

Про це заявила заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді Марина Ставнійчук, яка головувала на нараді щодо вивчення стану виконання Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків» від 24 листопада 2008 року №1073/2008, повідомили «Кіровоград.proUA.com» у прес-службі глави держави. 

За словами Ставнійчук, попри чіткі вимоги Указу Президента Кабінет Міністрів, Рада міністрів АРК, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації із значним запізненням створили комісії з розв`язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло.

Ставнійчук також звернула увагу МВС на необхідність безумовного виконання Указу Президента України в частині забезпечення реєстрації місця проживання громадян, видачі паспортів громадянам України, особливо неповнолітнім, які проживають з батьками у гуртожитках.

Вона зауважила, що територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади на місцях разом із місцевими органами виконавчої влади та прокуратури зобов`язані створити умови для надання безкоштовної правової допомоги мешканцям гуртожитків, представництва соціально незахищених громадян у суді, запобіганню незаконному виселенню людей на вулицю.

На нараду до Секретаріату Глави держави було запрошено представників МВС, Мін`юсту, Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства з питань ЖКГ, Генпрокуратури та громадських організацій.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus