КРОПИВНИЦЬКИЙ

Родовід-банк на межі дефолту?

0

Міжнародне агентство Fitch Ratings знизило рейтинг Родовід Банку відразу на три пункти, до рівня D, що означає дефолт банку за всіма зобов’язаннями, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Довгостроковий рейтинг дефолта емітента (РДЕ) Родовід Банку з рівня СС до D, короткостроковий РДЕ - з CC до D, а національний довгостроковий рейтинг - відразу з B(ukr) до D(ukr).

Згідно зі шкалою Fitch, рейтинг D привласнюється «емітенту, що оголосив дефолт за всіма своїми фінансовими зобов’язаннями». Під дефолтом Fitch має на увазі: або нездатність провести своєчасну виплату основної суми боргу і/або відсотків за фінансовими зобов’язаннями; або початок процедури банкрутства; або примусовий обмін зобов’язань на цінні папери з гіршими умовами, ніж нинішні. Рейтинг D привласнюється не на перспективу, як інші, а за фактом настання дефолта.

«Пониження довгострокового РДЕ відображає той факт, що, за інформацією Fitch, банк на даний час не всі свої зобов’язання обслуговує в повному об’ємі і своєчасно», - йдеться в повідомленні.

Привласнений Родовід Банку рейтинг D є найгіршим серед всіх банків країн СНД, у яких проводиться аудит. Крім того, в агентстві впевнені, що держава не надаватиме Родовід Банку яку-небудь підтримку (шанси на неї складають менше 40%).

Дефолтний рейтинг не був адекватно сприйнятий в Родовід Банку - він пішов по стопах банку «Надра», розірвавши договір з Fitch напередодні пониження рейтингів. Агентство Fitch у відповідь було вимушене відкликати дефолтні рейтинги Родовід Банку.

«Ми не оголошували і не збираємося оголошувати дефолт. Ми розірвали всі відносини з Fitch, і у них було явно упереджене відношення, оцінки були зроблені агентством по телефону, - обурювався в.о. голови правління Родовід Банка Дмитро Єгоренко. - Moody’s думає навпаки. Багато банків виявляють недовіру Fitch, що виставляв рейтинг ААА емітентам, які зараз збанкрутіли. Їх рейтинг знадобиться тільки для залучення зовнішньої позики, але навряд чи це буде можливо в найближчі три роки. Потім вони самі прийдуть до нас. Це ми їм платимо».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus