КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кількість сільських наркоманів протягом чотирьох років збільшилася вдвічі

0

Кількість наркоманів у сільській місцевості збільшилася вдвічі протягом 2003-2007 років.

Про це заявив начальник Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України Микола Андрєєв, повідомили «proUA» у прес-службі МВС.

Як зазначив Андрєєв, минулого року з незаконного обігу вилучено 16,3 млн. доз або 12,9 тонн наркотичних засобів, що за цінами чорного ринку становить 785,3 млн.грн. Накладено арешт на кошти та майно наркозлочинців, зароблених на торгівлі наркотиків, на суму 31,2 млн. грн.

«Незважаючи на заходи, які вживали органи внутрішніх справ щодо протидії наркозлочинності, тенденція останніх п’яти років свідчить про поширення наркоманії в державі. Приріст за 2003-2007 роки облікованих наркоспоживачів становив майже 30 % , а кількість осіб, що вживають наркотики, у сільській місцевості зросла вдвічі», - заявив він.

Також Андрєєв наголосив на тому, що проблема поширення наркоманії потребує більш дієвих кроків для її вирішення, в тому числі і на законодавчому рівні.

Зокрема, наголошувалося на необхідності декриміналізації законодавства щодо споживачів наркотиків. Також йшлося про важливість взаємодії держави з громадськими та неурядовими організаціями та активної співпраці на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus