КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді будуть зносити кіоски, в яких незаконно продають шаурму

0

Виконком Кіровоградської міської ради затвердив заходи щодо упорядкування торгівлі шаурмою, курми «гриль», шашликами, хот-догами, пиріжками, чебуреками, біляшами та іншими кулінарними виробами швидкого приготування з об’єктів позамагазинної та сезонної торгівлі на території міста.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі виконкому.

За її інформацією, департаментом розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міськради буде опрацьоване питання щодо доповнення «Правил благоустрою м. Кіровограда напрямком «Розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного ті іншого призначення».

«Проводитиметься робота щодо упорядкування дислокації по розміщенню об’єктів позамагазиннї торгівлі з урахуванням обґрунтованих скарг та зауважень щодо незадовільної роботи цих об’єктів. Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення будуть організовані перевірки об’єктів позамагазинної торгівлі, у яких здійснюється торгівля зі спецобладнання, щодо відповідності підключення обладнання вимог пожежних норм і правил», — сказали в прес-службі.

У прес-службі також зауважили, що відповідно до оновлених Правил, виконавчі органи Кіровоградської міської ради проводитимуть роботу по вивільненню земельних ділянок від самовільно встановлених кіосків, павільйонів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus