КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Укртелеком» будуть продавати у березні

0

Фонд державного майна України (ФДМУ) планує в березні цього року виставити на приватизаційний конкурс з елементами аукціону 67,79% акцій ВАТ «Укртелеком».

Як повідомляє офіційне видання Фонду «Відомості приватизації», про це говориться у відповідному наказі Фонду держмайна №101 від 2 лютого цього року, передає УНІАН.

Крім того, ФДМУ планує виставити в лютому цього року на біржовий продаж держпакети п’яти обленерго.

Як повідомлялося, раніше виконуючий обов’язки голови Фонду держмайна Дмитро Парфененко заявив, що терміни і умови приватизації стратегічних об’єктів, зокрема ВАТ “Укртелеком” і обленерго, можуть бути встановлені виключно після вивчення попиту покупців і кон’юнктури ринку.

В той же час міністр транспорту і зв’язку України Йосип Вінський 4 лютого заявив, що уряд планує в березні провести приватизацію “Укртелекому”.

Міністр відзначив, що продаж цього об’єкту сьогодні реальний і можливий, і стартова ціна підприємства може скласти 25 млрд. грн.

Нагадаємо, в кінці лютого 2008 року Фонд держмайна України оголосив про початок підготовки до проведення конкурсу з продажу 67,79% пакету акцій ВАТ «Укртелеком» з використанням відвертості пропозиції ціни за принципом аукціону.

Уряд раніше заявляв про свої плани провести конкурс з продажу 67,79% ВАТ “Укртелеком” в період з другої декади лютого по грудень 2008 року (розпорядження Кабінету міністрів України № 249-р від 6 лютого 2008 року). Пакет у розмірі 25% + 1 акцію буде закріплено в державній власності.

9 квітня 2008 року Кабінет міністрів затвердив умови проведення конкурсу з продажу акцій «Укртелекому».

18 квітня голова Фонду державного майна Валентина Семенюк звернулася до Президента України Віктора Ющенка і Ради національної безпеки і оборони щодо необхідності відкласти оголошення і проведення конкурсу з приватизації «Укртелекому» для доопрацювання його умов.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus