КРОПИВНИЦЬКИЙ

Міліціонерам у березні підвищать зарплати

0

Підвищення заробітної плати на 10 – 15 відсотків для працівників органів внутрішніх справ, відповідно до затвердженого бюджету, передбачено у березні 2009 року.

Про це заявив директор Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України Сергій Копитов, повідомляє прес-служба міністерства.

За його словами, міністерством фінансів України виділено Міністерству внутрішніх справ України всі асигнування по заробітній платі за січень цього року. Ці кошти стовідсотково профінансовано та виплачено всім працівникам системи органів внутрішніх справ.

Також виділено та профінансовано заробітну плату працівників системи МВС України за лютий. Відповідно до умов колективного договору, вона буде виплачена в повному обсязі з 20 до 25 лютого.

За інформацією Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України, заробітна плата працівникам органів внутрішніх справ виплачується із загального фонду Державного бюджету і жодним чином не пов’язана із надходженнями до бюджету від сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus